پنج قانون انتخاب لباس برای ساقدوش

روز عروسی، روز مهمی است. شما وقت خود را ماه‌ها صرف یافتن لباس عروس فوق‌العاده کرده‌ایدو میخواهید انتخاب لباس برای ساقدوش را هم خودتان  نظارت کنید سبک و سلیقۀ آنها را به خاطر بسپارید. ما برای شما در این مطلب از  مجله پوشاک و مد راهکارهایی داریم که بتوانید به سادگی و بدون مشقت و از دست دادن حال و هوای روز عروسی لباس مناسبی برای ساقدوش های خود تهیه کنید:

انتخاب لباس برای ساقدوش

1- هماهنگی

آیا همۀ مهمانها میتوانند ساقدوش باشند؟ لازم نیست تمام ساقدوش‌ها کاملا شبیه هم باشند. نکتۀ مهم، هماهنگی حداقل یک فاکتور در تمام ساقدوش‌هاست. این فاکتور می‌تواند رنگ، برش، سبک یا قد باشد.

 

پنج قانون انتخاب لباس برای ساقدوش

2- فرم

آیا فرم بدن ساقدوش‌هایتان متفاوت است؟ همۀ بدن‌ها شبیه به هم نیستند و نباید انتظار داشته باشید همۀ ساقدوش‌هایتان آراسته به لباسی کاملا یکسان باشند. ممکن است دوست صمیمی شما که بالاتنه درشتی دارد در لباسی دکلته بدرخشد؛ در حالیکه دختر خالۀ شما که بدن آنچنان درشتی هم ندارد با همان لباس هنگام راه رفتن در راهرو مدام به شما بد و بیراه بگوید. رنگ لباس را انتخاب کنید و اجازه دهید هر یک از ساقدوش‌ها برشی را انتخاب کنند که مناسب فرم بدنشان است.

پنج قانون انتخاب لباس برای ساقدوش

3- رنگ پوست و آرایش مو

رنگ انتخاب شد؟ نباید برای لباسی نارنجی، رنگ مویی قرمز، و برای فردی رنگ پریده، لباسی خاکستری انتخاب کنید. سعی کنید رنگی انتخاب کنید که با همۀ فرم‌ها همخوانی داشته ‌باشد. اگر وقعا بخشنده هستید، می‌توانید سه رنگ مد نظرتان را برایشان فراهم کنید و تصمیم‌گیری نهایی  برای انتخاب از بین این سه رنگ را به خودشان واگذار کنید. می‌توانید یک رنگ را انتخاب کنید و اجازه دهید آنها سایه‌های خاصی از همان رنگ را انتخاب کنند.

پنج قانون انتخاب لباس برای ساقدوش

4- راحتی و شرایط آب‌وهوا

آیا انتظار دارید ساقدوش‌هایتان در مجلس عروسی شما در فضای باز، خود را اسیر لباس رقص کنند؟ با وجود اینکه لباس‌های بسیار رسمی برای اکثر عروسی‌ها مناسب است، تحرک و راحتی را هم در نظر بگیرید. مراسم در فضای باز است؟ در چه فصلی برگزار می‌شود؟ دخترها باید شال‌هایشان را هماهنگ کنند یا ژاکتهای  بامزه‌شان را؟ باید برای تمام مهمانانتان اوقاتی خوش فراهم باشد؛ مخصوصا آنهایی که طی ماه‌های اخیر به شما کمک کرده‌اند.

پنج قانون انتخاب لباس برای ساقدوش

5- هزینه و کمد لباس ها

آیا این لباس با بودجۀ همۀ ساقدوش‌هایتان هماهنگی دارد؟ آیا دوباره قابل پوشیدن است؟ درست است که این روز، مهمترین روز زندگی شماست؛ اما به این معنی نیست که همۀ ساقدوش‌هایتان باید برای لباسشان هزینۀ سنگینی متحمل شوند. سعی کنید بودجۀ هر یک را در نظر بگیرید یا حداقل لباسی انتخاب کنید که دوباره قابل پوشیدن باشد.

پنج قانون انتخاب لباس برای ساقدوش

طرح‌های لباس پیشنهادی ما

لباس‌های دو رو-تغییرپذیر-پیچیدنی و کراوات: یک لباس با روش‌های مختلف پوشیدن. چگونه می‌توانید اشتباه کنید؟

تُنالیتۀ رنگ یکسان، طرح‌های متفاوت: اندکی بوالهوسی، تاوان سنگینی دارد. این سبک برای عروسی هایی با تم انگوری، عالی است.

پنج قانون انتخاب لباس برای ساقدوش

رنگ یکسان، سایه‌های متفاوت: رنگ مریم گلی تیره با سبز پسته‌ای روشن، گوجه‌ای تند با بنفش و بلوطی پررنگ را با صورتی کثیف، ست کنید. به این ترتیب می توانید رنگ‌تان را حفظ کنید و هیچ کس هم ضرر نکند.

پنج قانون انتخاب لباس برای ساقدوش

رنگ منسجم، برش‌های منحصر بفرد: رنگی منسجم، اما مناسب برای انواع فرم‌های بدن و همۀ سایزها! دوستتان با اندام گلابی شکل، دخترخالۀ با بدنی شبیه به ساعت شنی‌ و خواهر نی قلیانی‌تان، همگی‌شان حس شگفت‌انگیزی خواهند داشت.

پنج قانون انتخاب لباس برای ساقدوش

صفر یک ایران | دایرکتوری ژورنال و پوشاک

نمایش 1571 بار !

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *