پوشاننده بند لباس زیر

وقتی لباس مهمانی  می پوشم دوس ندارم  نامرتب به نظر برسم و بند لباس زیر م مشخص باشد من این لباسی که در تصویر زیر می بینید را در یکی از حراجی های سطح شهر با قیمت خیلی مناسبی پیدا کردم. طرح گل های روی آن که الهام گرفته از طراحی پارچه های ژاپنی است، احساسی خوب و مناسب برای استفاده در تابستان در آدم ایجاد می کند، اما ایرادی که دارد اینست که دو طرف لباس دقیقا مثل هم قرینه نیست و این موضوع باعث می شود شانه سمت راست (که در تصویر زیر در سمت چپ تصویر قرار گرفته) کمی پایین تر قرار بگیرد که باعث دیده شدن بند لباس زیر در این قسمت می شود، اما در سمت چپ چنین مشکلی وجود ندارد.

 

بند لباس زیر

 

پیدا شدن بند لباس

 

پیدا شدن بند لباس

 

چند هفته پیش با روشی در اینترنت آشنا شدم که صحبت از راهی تحت عنوان مخفی کننده بند لباس زیر به میان می آورد . . .

پیدا شدن بند لباس

بنابراین تصمیم گرفتم این راهکار جالب را بر روی پیراهنی که جدیداً به قیمت بسیار مناسبی تهیه کرده بودم، امتحان کنم که خوشبختانه موثر هم واقع شد.

لوازمی که برای این کار نیاز داریم:

پیدا شدن بند لباس

دکمه فشاری، دکمه قابلمه ای قابل دوخت

نوارهای باریک از پارچه

من از یک بسته دکمه قابلمه ای استفاده کردم که از قدیم در لوازم خیاطی مادرم بود و از آنها استفاده نمی کرد و همچنین از چند نوار باریک پارچه که پیش از این به عنوان آویز بر روی کمر دامنم بود که دیگر قابل استفاده نیست، هر یک از این باریکه ها را به اندازه 5 حدود تا 6 سانتیمتر برش داده و از روی دامن برداشتم.

در این نمونه که می بینید من یک کفه از دکمه قابلمه ای را با نخ معمولی بر روی باریکه پارچه دوخته ام و کفه دیگر را با استفاده از نخ نامرئی بر روی بخش داخلی لباس خودم دوخت زده ام، همانند شکل زیر . . .

دکمه باز

پیدا شدن بند لباس

دکمه بسته

پیدا شدن بند لباس

این به عنوان نمونه برای اینکه ببینید به چه صورتی در عمل استفاده می شود:

پیدا شدن بند لباس

بند لباس زیر

این کار تنها اضافه کردن یک مورد کوچک و جزئی به لباس است، اما در عمل تفاوت بسیار زیادی برای مصرف کننده ایجاد می کند. اکنون دیگر در استفاده از این لباس بسیار مقرون به صرفه هیچ نگرانی از نمایان شدن بند لباس زیر خودم ندارم.

بند لباس زیر

اگر از این شیوه ساده در لباس های خودتان استفاده کردید، خیلی خوشحال می شوم نتیجه را به صورت یک خط یا در کمال لطف خودتان با یک عکس ساده به من نشان دهید. منتظر نظرات شما هستم.

صفر یک ایران | دایرکتوری ژورنال و پوشاک

نمایش 2463 بار !

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *