شکل ظاهر و پوشش محل کار ما باید چگونه باشد

حتما لازم نیست شکل ظاهر و پوشش محل کار اشکال و ایراد بزرگ و واضح مثلا مثل باز بودن زیپ شلوار داشته باشد تا بر چگونگی ارزیابی عملکرد شما در محیط کار تاثیر بگذارد. حتی یک درز شکافته شده خیلی کوچک که از دید دیگران هم ممکن است مخفی بماند، می تواند موجب شک و شبهه در ایراد داشتن یا نا تمام بودن گزارش ارسالی شما به رئیس خودتان باشد. در این مطلب با ما در صفر یک ایران همراه باشید تا برخی از این نکات را همراه با راه حل رفع آنها به شما یادآور شویم.

شکل ظاهر و پوشش محل کار

شکل ظاهر و پوشش محل کار

 

پوشش محل کار

پوشش محل کار

درز شکافته نامناسب برای پوشش محل کار

دکمه ها یا جای دکمه ها مواردی هستند که بطور کلی ذهنیت خوبی در مورد آنها وجود ندارد. همچنین قسمت هایی از لباس، خصوصا در کنار سجاف لباس را که از آنها ممکن است نخ اضافه آویزان باشد را تمیز کرده و این نخ های اضافه را بریده و بردارید.

 

کفش های خط و خش دار نامناسب برای پوشش محل کار

زمان کافی برای صرف کردن برای واکس کفش ندارید؟ با استفاده از دستمالی که برای تمیز کردن و غبار روبی از گوشه و کنار منزل استفاده می کنید، خیلی سریع می توانید روی کفش خود را برق بیندازید.

 

پاشنه های از رنگ و رو افتاده و داغون نامناسب برای پوشش محل کار

می توانید آنها را به یک کفاش (پینه دور ) بدهید تا برایتان درست کند. البته در این بین قبل از یافتن فرصتی برای مراجعه به یک کفاش می توانید قسمت های ضربه خورده و خراب را با استفاده از یک ماژیک به همان رنگ تا حدودی اصلاح کنید.

 

لباس های سفید چرک مرد شده نامناسب برای پوشش محل کار

هرگز سعی نکنید چنین لباس هایی را برای یک بار دیگر هم بپوشید. هر گونه پس مانده عرق، مواد آرایشی و یا عطر اگر مدت زیادی بر روی لباس های سفید باقی بمانند، به راحتی رنگ پارچه را تغییر می دهند، بنابراین لباس های سفید را باید به سرعت پس از یک بار پوشیدن مورد شستشو قرار دهید. برای بازگرداندن سفیدی و درخشانی هر لباسی که لکه زردی بر روی آن قرار گرفته، کافی است، آن را به مدت 30 دقیقه تا 2 ساعت در داغ ترین آبی که این لباس قابلیت تحمل آن را دارد قرار دهید و به ازاء هر تقریبا 3.5 لیتر آب یک پیمانه کوچک مخصوص (از دری بطری یا ظرف مواد شوینده هم می توانید استفاده کنید) مواد شوینده به آب اضافه کنید، جزئیات مربوط به این موارد را می توانید از اغلب بر روی یک اتیکت در داخل لباس می توانید پیدا کنید. در صورتی که شک کردید حتما این مسئولیت را به مادر خودتان واگذار کنید یا با وی مشورت کنید.

 

پلور گره گره شده نامناسب برای پوشش محل کار

برای رفع این گره ها می توانید به دو روش عمل کنید. در روش اول دستگاه هایی برقی برای این کار وجود دارد که البته فقط از طریق سایت آمازون قابل تهیه می باشد، که با این وسیله می توانید بخش هایی از لباس که در معرض سایش بیشتر می باشد(مانند زیر بقل، لبه های آستین، پهلو های لباس و در صورت بند دار بودن لباس، در قسمت هایی که این بند قرار دارد) را مورد هدف قرار می دهید. در روش دوم استفاده از با استفاده از یک تیغ است که البته باید این کار را به آهستگی و با احتیاط بسیار زیاد انجام دهید و آن هم به این صورت که یک دست را در زیر لباس قرار می دهید و با دست دیگر به آهستگی بر روی لباس می کشید.

 

جیب های کهنه و درب و داغون نامناسب برای پوشش محل کار

قسمت های از چرم کهنه و یا خط و خش افتاده را با نرم کننده های چرم، واکس بی رنگ و … نرم و لطیف کنید. همچنین به بخیه های ساییده شده که در شرف شکافته شدن هستند هم توجه کنید، که عموما بر روی دسته های کیف چرم پدیدار می شوند.

 

صفر یک ایران – دایرکتوری ژورنال و پوشاک

نمایش 2451 بار !

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *