یازده روش برای پوشیدن لباس هایی با رنگ فصل- قرمز روشن

 پوشیدن لباس هایی با رنگ فصل ،  راه و روشی دارد  قرمز نسبت به رنگ هایی مثل لاجوردی، سبز تیره، یا بادمجانی مهیج تر به نظر می رسد. رنگ قرمز دارای حالت های کمرنگ و پررنگ بوده  و پوشیدن آن نیز باعث خجالت نیست؛ اما این بدان معنی نیست که برای پوشیدن یک لباس قرمز باید حتما منتظر یک شب رویایی یا استثنایی بود. در این مطلب از مجله پوشاک و مد 11 روش بی دردسر را برای استفاده از رنگ قرمز سیر در کمدلباس یا لباس های کار معرفی می کنم که هم برای رنگ های معمول تر و هم برای لباس هایی با رنگ های چشمگیرتر کارآمد خواهد بود:

پوشیدن لباس هایی با رنگ فصل

در یک روز معمولی، سوئیشرت گرم دکمه ای با طرح راه راه قرمز و سفید، با طرحی نسبتا روشن بد نیست! این را میتوان روشی راحت برای القاء زندگی جدید به تیپ خارج از تایم کاری دانست.

winter-red-outfit-ideas-melodie-jeng-blue-coat (8)

برای این رنگ روشن، یک کیف یا یک جفت کفش هم میتواند مناسب باشد. اینها به اندازه کافی جلب توجه خواهد کرد و تاحدی کلاس آن تیپ مشکی کلاسیک را نیز بالا خواهد برد.

پوشیدن لباس هایی با رنگ فصل

وقتی قصد دارید دامن مشکی بپوشید، بقیه تیپ خودتون را نسبتا عادی درنظر بگیرید. در دامن خود از تیکه های سیاه و سفید ساده بصورت مربعی استفاده کنید تا بیشتر به دل بنشیند.

winter-red-outfit-ideas-melodie-jeng-blue-coat (6)

اگر میخواهید از رنگ ها استفاده کنید؛ حتما دنبالش بروید! بجای استفاده از رنگ های سرمه ای یا سیاه که بطور معمول مورد استفاده قرار می گیرند، از تطبیق یک ست راه راه با رنگ های روشن استفاده کنید.

پوشیدن لباس هایی با رنگ فصل

کت، پوشاکی است که از آن می توان به بهترین نحو برای ایجاد تغییر در پوشاک یکنواخت زمستانه استفاده کرد.  اگر از قرمز گیلاسی در استایل پوشاک خود استفاده نمی کنید، میتوانید از رنگ هایی تیره تر استفاده کنید.

winter-red-outfit-ideas-melodie-jeng-blue-coat (3)

در مورد پوشاک زمستانه، مدل های بسیار زیادی در دست هست- اما در اینجا برای ایجاد تنوع، بیشتر برروی رنگ قرمز تمرکز می کنیم.

winter-red-outfit-ideas-melodie-jeng-blue-coat (1)

میتوان اندکی جسورانه کار کرد و با دامن آبی لاجوردی خود، کت قرمز روشن پوشید. وقتی از رنگ های خیلی توچشم، بصورت همزمان استفاده میکنید، خطوط آن لباس ها را تا حدامکان ساده درنظر بگیرید؛ مثلا دامن تنگ و نسبتا کوتاه (خمره ای) یا همان طرح دامن فون با کت بدون یقه.

winter-red-outfit-ideas-melodie-jeng-blue-coat (10)

به سرما اجازه ندید شما را از پوشیدن لباس های کوتاه در زمستان بازدارد. نوعی سبک قرمز تو چشم را در نظر بگیرید و با شلوار چسبان و کفش های آکسفورد کار را تمام کنید.

پوشیدن لباس هایی با رنگ فصل

در هنگام ترکیب رنگ پوشاک خود از بالاتنه تا کفش، شدت رنگ ها را اندکی کمتر درنظر بگیرید. مثلا بجای قرمز گیلاسی از قرمز شرابی (بورگوندی) استفاده نمایید. یا مثلا از سبز تیره یا آبی مایل به سورمه ای استفاده کنید.

winter-red-outfit-ideas-melodie-jeng-blue-coat (9)

ست سفید و مشکی، بهانه ی خوبی برای لذت بردن از آن لباس های روشن است.

پوشیدن لباس هایی با رنگ فصل

بگزارید کمی از رنگ لباستان از زیر یک تونیک بلند یا یک جلیقه، به چشم بخورد. این حالت، حالتی عالی برای مهمانی های بعد از ساعت کاری به نظر می رسد.

صفر یک ایران | دایرکتوری ژورنال و پوشاک

نمایش 1631 بار !

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *