پیراهنی بنفش و نقره ای با کمترین هزینه

من همیشه کنار هم قرار گرفتن رنگ های بنفش و نقره ای رو دوست داشتم، احساسی آرام لطیف رو به آدم انتقال می دهد.پیراهنی بنفش و نقره ای برای خودم  دوخته وآنرا تزیین کردم و از آن لذت بردم

و البته نکته جالب تر و مهمتر اینکه لباسی که در تصاویر این مطلب می بینید را من تنها در طی یک ساعت تهیه کردم و باز هم نکته جالب تر اینکه آن را از یک  . . . تهیه کردم!

پیراهنی بنفش و نقره ای

تهیه لباس از یک رو بالشتی

بله درست حدس زدید. . .!!! این لباس را از یک رو بالشتی تهیه کردم. طرح اصلی آن را طرز تهیه یک تی شرت بسیار ساده گرفته ام که در مطلبی جداگانه برای شما در مجله مد و پوشاک صفر یک ایران منتشر کرده ام. تمام کاری که برای انجام دادن آن باید انجام دهید قدری برش زدن و تو گذاشتن لبه های کار است و سپس در مرحله بعدی رد کردن یک روبان از قسمت بالای آن می باشد. البته این را هم بگم که در ابتدا در نظر داشتم یک تی شرت از این رو بالشتی درست کنم، و با توجه به قد خودم و طول این رو بالشتی دیدم برای تهیه یک پیراهن کوتاه مناسب است. بیشتر از هر چیز اینکه یک پیراهن دارم باعث خوشحالی من شد، چرا که در بین هر نوع لباس دیگری پیراهن را بیشتر از بقیه می پسندم و بیشتر لباس های موجود در کمد لباس های من شامل انواع پیراهن می شود.

پیراهنی بنفش و نقره ای

شکل اولیه لباس

راستش خیلی وقت بود که طرح این لباس در ذهنم بود، ولی فرصت استفاده کردن از چرخ خیاطی رو نداشتم. و زمانی هم که در یک روز جمعه شروع به کار کردم، اصلا فکر نمی کردم با سرعتی آماده بشه که بتونم برای شب بعدی تنم کنم.

پیراهنی بنفش و نقره ای

روبان آماده برای روی لباس

نکته جالب دیگه اینکه حتی برای روبان استفاده شده بر روی لباس هم هزینه ای نکرده ام و اون رو از روی یکی از کادو هایی باز کردم که قبلا گرفته بوده ام. =)

پیراهنی بنفش و نقره ای

گوشواره های استفاده شده

گوشواره هایی که استفاده کردم و تو تصویر می بینید؟ خیلی به نظر بزرگ هستند، شاید اندازه صورتم، اما اینها گوشواره هایی هستند که در روز جشن فارغ التحصیلی استفاده کردم و همچنین در روز ازدواج عزیزترینم، برادرم!!! کلی خاطره خوب باهاش دارم!!!

پیراهنی بنفش و نقره ای

خلاقیت در لباس

پس از شما دعوت می کنم برای دیدن چگونگی تهیه قسمت بالای این پیراهن که در اصل مهمترین بخش اون هستش، به این بخش مراجعه و کنید و مرحله به مرحله دوخت را با تصویر همراه شده دنبال کنید. با ما در مجله مد و پوشاک صفر یک ایران همراه باشید.

صفر یک ایران | دایرکتوری ژورنال و پوشاک

 

نمایش 1793 بار !

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *