چطور لباس بپوشم که لاغرتر به نظر برسم؟

مدل های مختلف لباس و لوازم جانبی که در کنار آنها استفاده می شوند؛ مانند کیف و کفش و گردنبند و …، در ظاهر فرد اثر دارد.چطور لباس بپوشم که لاغرتر به نظر برسم؟ در این مطلب از صفر یک ایران راهکارهایی را برای شما ارائه کرده ایم که به شما کمک می کند چطور لباس بپوشم که در حدود 5 . . . 7  . . . یا حتی 10 کیلو از لحاظ ظاهری لاغرتر به نظر برسیم – البته جالب تر اینکه در یک لحظه به این نتیجه می رسید!

چطور لباس بپوشم

چطور لباس بپوشم که لاغرتر به نظر برسم؟

 

راهکار هایی برای اینکه چطور لباس بپوشم که لاغرتر به نظر برسم؟

یک ترکیب رنگ ثابت از بالا تا پایین را انتخاب کنید برای خودتان انتخاب کنید.

بر روی لباس اصلی خودتان یک لباس دیگر منتهی با دکمه های باز و با رنگ متضاد استفاده کنید و تا چشم بیننده ستون ثابتی از رنگ در زیر آن ببیند.

از چیزی شبیه به دستمال گردن، کمربند در میانه بدن موجب ایجاد یک خط افقی جدا کننده قسمت بالا از پایین بدن می شود. استفاده از یک گردنبند بلند نیز می تواند همین تاثیر را داشته باشد.

استفاده از جوراب همرنگ با لباس خصوصا در قسمت سجاف لباس و همچنین کفشی به همین رنگ که تا حد امکان از ایجاد شکست رنگ در قسمت پایین تنه جلوگیری شود.

یک کفش با پاشنه 5 سانتی که موجب بالاتر قرار گرفتن ساق پا و پایین تنه می شود.

کفشی که کناره ها و لبه های کوتاه تری داشته باشد تا بخش بیشتری از پا نمایان شود و در مجموع به قد پا اضافه شود.

استفاده از جوراب شلواری حالت دهنده به بدن که موجب فرو رفتن هر بیرون زدگی و بخش بزرگی از پایین تنه شود.

استفاده از زیرپوش زنانه کشی (که بر روی سوتین یا حتی بجای آن مورد استفاده قرار بگیرد) که موجب حداقل کردن برآمدگی های بدن شود.

توجه کنید که بند سوتین بخوبی تنظیم شده باشد و موجب افتاده نشان دادن بدن نشود.

در صورتی که سوتین یا ژاکت رویی شما قدری به هم ریخته و شکل افتاده است، حتما در زیر لباس خودتان از یک فوم ابری قابل برداشته شدن کوچک برای روی شانه ها یا روس سینه ها استفاده کنید تا هرگونه ناهماهنگی بین بالاتنه در قسمت شانه ها، سینه ها با پایین تنه حفظ شود.

سعی کنید قدری آستین ها را بالا بزنید، این کار باعث می شود تا نگاه کمتری به سمت باسن شما جلب شود.

از گوشواره های بلند و بزرگ استفاده کنید – که اندازه حداقل چیزی در حدود یک سکه 50 تومانی کوچک باشد تا توجه بیشتری نسبت به صورت شما جلب شود.

از پارچه نرم و لخت و نه چسبنده و کشی استفاده کنید.

از رنگ های تیره تر (مشکی، قهوه ای سیر) و رنگ هایی که کمتر جلب توجه می کنند برای قسمت هایی از بدن استفاده کنید که قصد کم اهمیت نشان دادن آنها را دارید.

از رنگ های روشن و شاد تر در قسمت های دیگر استفاده کنید تا تعادلی بین بخش های مختلف بدن ایجاد شود.

در این مطلب از  مجله پوشاک و مد صفر یک ایران راهکارهایی را بررسی  کرده ایم که به ما کمک می کند مفهوم چطور لباس بپوشم تا لاغرتر به نظر برسم  را به خوبی درک کنید.

صفر یک ایران | دایرکتوری ژورنال و پوشاک

نمایش 4334 بار !

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *