چگونه پیراهن ماکسی انتخاب کنیم

پیراهن ماکسی بسیار بلند، زیبا و جذاب هستند و بدن را با هر فرمی که باشد، جذاب نشان می‌دهند. بر خلاف تصور بسیاری از مردم، لباس ماکسی منحصرا لباس مناسب برای خانم‌های لاغر و قد بلند نیست. بلکه به واسطۀ کفش پاشنه بلند، برای همه مناسب است.

پیراهن ماکسی لباس بسیار راحتی است و بر اساس زیورآلات و بقیۀ مواردی که با آن ست می کنید، برای اکثر موقعیت‌ها مناسب است. برای مثال ممکن است لباسی بلند با پوشیدن صندل از حالت رسمی خارج شود و برای ساحل مناسب باشد، در حالیکه وقتی همان لباس را با کفش پاشنه بلند و زیورآلات چشم‌گیر بپوشید، رسمی به نظر بیاید.

در این باره شما را راهنمایی می‌کنم که چگونه پیراهن ماکسی بپوشید.

 

نکات:

— مدل ماکسی باید براساس فرم بدن انتخاب شود، صرفنظر از آنچه برای تبلیغ لباس گفته می‌ شود. اگر تصور می‌کنید لباس ماکسی برای فرم بدنتان مناسب نیست، از نتیجه شگفت‌زده خواهید شد.

— اجازه ندهید کسی بگوید پیراهن ماکسی به شما نمی‌آید. عادت‌های قدیمی را کنار بگذارید و با شکوه بنظر برسید.

پیراهن ماکسی

— متعادل باشید. سر تا پایتان را با پیراهن ماکسی نپوشانید. از یقه‌های زیبا استفاده کنید. هنگامی که در زمستان پیراهن ماکسی می‌پوشید، از کت یا ژاکتی سبک استفاده کنید، نه لباسی بلند و بی تناسب.

— لباس ماکسی مدلهای بیشماری دارد. مشکل، انتخاب مدل مناسب برای فرم بدن شماست. برای مثال اگر اندام بالاتنۀ شما متناسب است، می‌توانید از لباسی تنگ استفاده کنید.

— کیفیت لباس را در نظر بگیرید. پیراهن ماکسی یا دامن بلند باید از پارچه‌ای مرغوب باشد تا به خوبی روی بدن و انحنای بدن قرار گیرد. لباس با کیفیت ممکن است گران‌تر باشد، اما شکی نیست که شما را متفاوت‌تر نشان می‌دهد.

لباس ماکسی

— هرگز لباس بلند را لبه دار نکنید. به جای آن، از کفشی پاشنه بلند با مدل و سایز مد نظرتان استفاده کنید. ماکسی نه تنها با کفشه پاشنه بلند زیباست، بلکه اگر قدتان بلند است، با کفشی با پاشنۀ متوسط یا کوتاه نیز قشنگ است.

صفر یک ایران | دایرکتوری ژورنال و پوشاک

نمایش 1732 بار !

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *