کاردستی های ساده برای نو کردن کمد لباسها

در این مطلب از “خودت انجام بده” کاردستی های ساده ایی برای انجام در خانه معرفی شده که با آنها می توانید برخی از اقلام غیر قابل استفاده در کمد لباس های خود را مجددا استفاده کنید.

میدانم که برای شما هم  اتفاق افتاده که از دست یکی از اقلام موجود در کمد لباس های خودتان خسته شده باشید؟ یک راه حل بسیار ساده کافی است تا جلوه ای نو به آن بدهد و با درخششی ساده اعتماد به نفس شما را هم بالا ببرد. همچنین اگر واقعا اطمینان دارید که دیگر تحت هیچ شرایطی این اقلام را استفاده نمی کنید، می توانید هدف و کارایی جدیدی برای وجود داشتن آنها تعریف کنید و به شکلی دیگر از آنها استفاده کنید. با نمونه های زیر در مطلب امروز صفر یک ایران برای بخش “خودت انجام بده” با ما همراه باشید:

کاردستی های ساده

کاردستی های ساده برای نو کردن کمد لباسها

 

مطمئنا در کمد لباس های خودتان یک ساک دستی دارید که با افزودن یک دسته به آن دوباره قابل استفاده می شود. همچنین بطور حتم یک کمربند چرمی هم در اختیار دارید که دیگر از آن استفاده نمی کنید یا اینکه می توانید از یکی از دوستان خود بگیرید. این دو قلم وسیله بخوبی در کنار هم قابل استفاده می باشند. ابتدا باید سگک کمربند چرمی را ببرید. اگر سوراخ های موجود بر روی این کمربند کم است و در طول آن بطور مساوی تقسیم نشده است، می توانید در سراسر آن سوراخ هایی را اضافه کنید که دیگر از حالت کمربند بودن در بیاید. سپس آن را در داخل کیف در جای مناسب بدوزید، و حتما توجه کنید که چند قطعه چرم دیگر هم تهیه کرده و بر روی جای دوخت های خود اضافه کنید تا از استحکام آن بطور کامل مطمئن شوید.

کاردستی های ساده

کاردستی های ساده برای نو کردن کمد لباسها

اگر پیراهنی دارید که دیگر از آن استفاده نمی کنید و تصور می کنید با ایجاد یک تغییر کوچک در آن این پیراهن مجددا قابل استفاده می شود، می توانید با قدری قلاب دوزی جلوه ای نو به آن بدهید. در واقع کار فوق العاده ساده ای است. چند عدد مروارید یا مهره تزئینی کرده و آن را بر روی سطح یقه و مچ پیراهن بدوزید. یک نکته ساده هم برای مخفی کردن و دیده نشدن نخ مورد استفاده برای این کار از پشت یقه کشیدن نخ در داخل فاصله بین لایه رویی و زیرین یقه می باشد.

صفر یک ایران | دایرکتوری ژورنال و پوشاک

نمایش 4145 بار !

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *