کفش‌هایتان در مورد شما چه می‌گویند؟

خیلی از خانم‌ها عاشق کفش هستند. بعضی آن را برای کلکسیونشان می‌خرند و بعضی دیگر برای رفع نیاز. آیا می‌دانید کفش‌هایتان در مورد شما چه می‌گویند؟ و می‌تواند شخصیت شما را تعیین کند؟ درست شنیدید. کفش راجع به شخصیت شما صحبت می‌کند. پس هنگام خرید کفش، هوشمندانه انتخاب کنید. اکنون در این مطلب از مجله پوشاک و مد صفر یک ایران با برخی از این حقایق جالب دربارۀ کفش آشنا می شویم:

اگر بدانید  کفش‌هایتان در مورد شما چه می‌گویند درست انتخاب می کنید و راحت می پوشید

1- اگر کفش‌ تخت انتخاب می‌کنید

اگر کفش تخت انتخاب می‌کنید، بدان معناست که شما کسل کننده‌اید. بهتر است بگوییم به راحتی و آرامش خودتان بیشتر از مد اهمیت می‌دهید. درون‌گرا به نظر می‌رسید. هیچ کس به راحتی نمی‌تواند به شما نزدیک شود. شخصی شکننده و سرشار از احساسات هستید. خانم‌هایی که کفش  تخت انتخاب می‌کنند، ذاتا مهربان و دلنشین هستند.

کفش‌هایتان در مورد شما چه می‌گویند؟

 

2- اگر کفش های محکم مناسب برای استفاده از موتور و دوچرخه انتخاب می‌کنید

ذاتا برون‌گرا و عاشق گردش و آشنا شدن با افراد جدید هستید. ماجراجویی را دوست دارید. به طور معمول خانم‌هایی که این نوع کفش را انتخاب می‌کنند، ترجیح می‌دهند خودشان کارهایشان را انجام دهند و در زندگی به هیچ کس اعتماد نمی‌کنند. این خانم‌ها ذاتا به رفتار و ظاهر پسرانه تمایل دارند. اگر انتخابتان خشن است، خشن به نظر می‌رسید.

کفش‌هایتان در مورد شما چه می‌گویند؟

 

 

3- اگر کفش با پاشنۀ یکدست و سرهم انتخاب می‌کنید

بسیاری از خانم‌ها ترجیح می‌دهند  کفشی با پاشنۀ یکدست و سرهم (به عبارتتی لژ دار) به پا کنند. اگر انتخاب شما هم همین است، ذاتا راست‌گو و رک به نظر می‌رسید. خانمهایی که این نوع کفش را انتخاب میکنند، با اعتماد بنفس و مستقل هستند و عاشق این هستند که خودشان در زندگی تصمیم‌گیری کنند و ذاتا مهربانند. به راحتی به دیگران اعتماد می‌کنید، اینطور نیست؟

کفش‌هایتان در مورد شما چه می‌گویند؟

4- اگر کفشی با پاشنۀ تیز انتخاب می‌کنید

خانمهایی که کفشی با پاشنۀ تیز انتخاب می‌کنند، اغلب به دنبال جلب توجه هستند. حرف ما را اشتباه برداشت نکنید. ممکن است در خیلی موارد اینگونه نباشد. خانم‌هایی که این نوع کفش را دوست دارند، قصدشان خودنمایی‌ست. دوست دارند هرچه می‌پوشند دیگران به آنها بگویند چقدر جذاب هستی. معمولا انتخاب کنندگان این نوع کفش، عاشق مد هستند. اگر انتخاب شما هم همین است، تا حدودی از دست رفته‌اید.

کفش‌هایتان در مورد شما چه می‌گویند؟

 

دفعۀ بعد که برای انتخاب کفش میروید،می‌دانید کفش‌هایتان در مورد شما چه می‌گویند؟ با دقت انتخاب کنید. چون کفش‌ نکات زیادی راجع به شخصیت میگوید. انتخابتان باید مناسب شخصیتتان باشد. راحتی نکتۀ مهمی در انتخاب کفش است.

صفر یک ایران | دایرکتوری ژورنال و پوشاک

نمایش 1775 بار !

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *