4 روش برای پوشیدن یک پیراهن

همه ما بی شک یک پیراهن در کمد لباسمان داریم که واقعا از پوشیدن آن لذت می بریم و همواره خواهان پوشیدن آن هستیم، منظورم همان لباسی است که وقتی بر تن می کنیم احساس شاد بودن، راحت بودن و جذابیت بیشتر داریم. قبلا به خاطر برخی طرز فکرها دیده ایم که، که شاید شما هم با آن آشنا باشید، اگر یک لباس را بیش از یک بار می پوشیدیم، شاید با برخوردی از طرف دیگران و دوستان روبرو می شدیم که خیلی دلخواه ما نبود، اما الان که چهره های معروفی مثل میشل اوباما(بانوی اول آمریکا)، کاترین الیزابت(دوشس کمبریج)، آنا وینتور(نویسنده سرشناس انگلیسی) و بسیاری از دیگر شخصیت ها معروف دنیا با ظاهری تکرای در بین عموم ظاهر می شوند، شاید این موضوع بیشتر از گذشته قابل پذیرش باشد.

4 روش برای پوشیدن یک پیراهن

4 روش برای پوشیدن یک پیراهن

برخی از ما شاید فقط و فقط زمان کافی برای تهیه مدل های مختلف لباس را در اختیار نداشته باشیم یا هزینه کردن برای آنها در محدوده بودجه ما قرار نداشته باشد. بنابراین بیرون کشیدن بهترین و مورد علاقه ترین لباسی که در اختیار داریم آسان ترین و سریع ترین راهی است که اغلب انتخاب می کنیم. باید توجه داشته باشید که کلید موفقیت در پوشیدن یک لباس تکراری در یک نکته نهفته است و آن این که شما خودتان باید باور داشته باشید که این لباس تکراری نیست و دفعه قبل در چنین موقعیتی آن را بر تن نکرده اید. پس سعی کنید در کنار این لباس دقیقا از همان کفش، کلاه، ساعت، کیف دستی و یا دیگر لوازم همراهی که در نوبت قبل از آن استفاده کردید، استفاده کنید. در این مطلب با هم در صفر یک ایران یاد می گیریم که چگونه یک پیراهن ثابت را به 4 شیوه مختلف بر تن کنیم:

 

1- تیپ مناسب یک شب غیر رسمی در کنار دوستان

برای چنین شبی می توان از یک لباس ساده و با دامن پلیسه دار در کنار یک گردن بند ساده و غیر رسمی که حتی می تواند دست ساز هم باشد استفاده کنید. همچنین می توانید هم بدون استفاده از گوشواره بروید یا اینکه از گوشواره هایی استفاده کنید که حالت آویز نداشته باشند، تا در کنار گردنبند شما گم نشده و به چشم نیایند. بیش تر بهتر است ظاهری ساده را برای خود حفظ کنید و در کنار آن هم از کفش هایی استفاده کنید که تکمیل کننده ظاهر شما باشند.

4 روش برای پوشیدن یک پیراهن

 

2- تیپ مناسب برای یک جلسه دوستانه(مثلا همکلاسی ها یا همکاران)

بسته به قانون پوششی که عموما ملزم به رعایت آن در محل کار یا تحصیل خودتان هستید، می توانید مثلا از یک ژاکت جین بر روی لباس های دیگر خودتان استفاده کنید و کفش های ساده و راحت را به پا داشته باشید. حتی استفاده کردن از کفش های پاشنه بلند که در حالت برای شما مرسوم نیست و با لباس عادی شما مطابقت ندارد نیز می تواند خوب و مناسب باشد.

4 روش برای پوشیدن یک پیراهن

 

3- تیپ مناسب برای اسپرت

همه ما گاهی کارهایی داریم که فقط باید در لحظه آخر آنها را انجام دهیم. این دقیقا لحظه ای است که در عین راحت بودن و توانایی انجام دادن کارهای روزمره نیاز به داشتن ظاهری مناسب و در عین حال شیک داریم. در این موقعیت می توانیم از یک پلوور ساده در کنار یک کفش ورزش و اسپرت مناسب برای پیاده روی همراه با همان پیراهن قبلی استفاده کنیم که ظاهری کاملا اسپرت را به ما بدهد.

4 روش برای پوشیدن یک پیراهن

 

4- تیپ مناسب برای یک دور همی نیمروزی

اگر هر آخر هفته در نیمه روز با دیگر دوستان و دختران هم سن و سال خودتان جمع می شوید و دور هم از یک نوشیدنی لذت می برید و حرف های دخترانه می زنید، پس حتما دوست دارید که همیشه ظاهری نو و جذاب هم داشته باشید. برای داشتن چنین ظاهری، باید حتما روشی داشته باشید تا ظاهر شما نشان دهنده این نباشد که قبلا از آن لباس در چنین جمعی و با چنین دوستانی استفاده کرده اید. بنابراین می توانید از یک دامن طراحی شده بر روی پیراهن خود استفاده کنید و اینگونه دقیقا آماده شرکت در چنین جمعی شوید. فقط با توجه به قد این پیراهن طبیعتاً باید از دامنی استفاده کنید که قدری از آن بلند تر باشد و کاملا آن را پوشش دهد.

4 روش برای پوشیدن یک پیراهن

صفر یک ایران – دایرکتوری ژورنال و پوشاک

نمایش 1845 بار !

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *